Vi hjälper dig allra först!

Customer Success

Malin Jeansson

Customer Success Manager

042 610 51 26
malin.jeansson@inyett.se

Mariola Malecka

Service Consultant

042 610 50 13
mariola.malecka@inyett.se

Kristina Thim

Service Consultant

042 610 50 11
kristina.thim@inyett.se

Emelie Strömberg

Service Consultant

042 610 50 12
emelie.stromberg@inyett.se

Zozo Noun

Customer Success Manager

042 610 50 23
zozo.noun@inyett.se

Vi brinner för säkra affärer!

Sales

Andreas Wall

Commercial Director

0708 25 64 07
andreas.wall@inyett.se

Fredrik Klarkner

Sales Lead

042 610 50 15
fredrik.klarkner@inyett.se

Endis Gasi

Sales Executive

042 610 51 20
endis.gasi@inyett.se

Sebastian Kristensson

Sales Lead

042 610 50 25
sebastian.kristensson@inyett.se

Oskar Fyrgård

Partner Sales Executive

042 610 50 16
oskar.fyrgard@inyett.se

Emil Nordin

Sales Executive

042 610 50 28
emil.nordin@inyett.se

Shkumbin Uka

Sales Executive

042 610 51 33
shkumbin.uka@inyett.se

Christoffer Persson

Key Account Manager

042 610 51 32
christoffer.persson@inyett.se

Andreas Lindell

Key Account Manager

042 456 97 26
andreas.lindell@inyett.se

Vi ser till att Inyett syns och hörs.

Marketing

Tommie Holmertz

Marketing Director

042 610 50 20
tommie.holmertz@inyett.se

Jacob Ekelund

Digital Designer

042 610 51 39
jacob.ekelund@inyett.se

Helena Siegbahn

Digital Marketer

042 610 51 35
helena.siegbahn@inyett.se

Ettor. Nollor. Multipla skärmar. Plåster på fingertopparna

Tech

Johan Asplund

IT Manager

042 610 51 25
johan.asplund@inyett.se

Marcus Alsterfjord

Tech Lead

042 610 50 17
marcus.alsterfjord@inyett.se

Max Modesto-Wallin

Developer

042 610 51 24
max.modesto-wallin@inyett.se

Joel Dahlgren

Developer

042 610 50 27
joel.persson@inyett.se

Maja Malmqvist

Developer

maja.malmqvist@inyett.se

Joel Cheng

System Engineer

042 610 50 26
joel.cheng@inyett.se

John Lundin

System Engineer

042 610 51 22
john.lundin@inyett.se

Vi tar hand om ekonomin och det administrativa!

Finance and Administration

Louise Sauer

Finance Director

042 610 50 29
louise.sauer@inyett.se

Catherine Borgkvist

Quality Coordinator

042 610 50 10
catherine.borgkvist@inyett.se

Inyett

Management

John Anderson

Managing Director

042 610 50 24
john.andersson@inyett.se

Louise Sauer

Finance Director

042 610 50 29
louise.sauer@inyett.se

Tommie Holmertz

Marketing Director

042 610 50 20
tommie.holmertz@inyett.se

Henrik Beijer-Olsen

HR Director

042 610 50 14
henrik.beijer-olsen@inyett.se

Andreas Wall

Commercial Director

0708 25 64 07
andreas.wall@inyett.se