Support

Om Inyett

Inyett er et teknologi- og produktselskap med en plattform innen sikre betalinger. Vi er til for å skape et trygt, sikkert og kontrollert klima for selskap og organisasjoner, og ikke minst for menneskene som er ansvarlige for virksomhetens økonomiske prosesser.

Vi tilbyr digitale bruksklare tjenester for sikre betalinger eller muligheten til å integrere direkte med plattformen for å forbedre internkontrollen.

Inyett er et selskap innen Visma.

Vår story

Alt begynte med en reise til solen. I 2009 fikk en kvinne i Skåne en feilaktig innbetaling på kontoen fra en kommune. Da kommunen skulle utbetale de vanlige 3980,–, ble det i stedet 398 000,–. Kvinnen valgte å reise til det sørlige Stillehavet og brukte opp mye av pengene. Da hun kom hjem igjen, krevde kommunen pengene tilbake, men domstolen fastslo at kvinnen «handlet i god tro»!

Slik ble Inyetts forretningsidé om sikre betalinger til.

The people

Menneskene bak Inyett

Zozo Noun

Customer Success Manager

+46 42 610 50 23
zozo.noun@inyett.se

Tommie Holmertz

Marketing Director

+46 42 610 50 20
tommie.holmertz@inyett.se

Shkumbin Uka

Sales Executive

+46 42 610 51 33
shkumbin.uka@inyett.se

Sebastian Kristensson

Sales Lead

+46 42 610 50 25
sebastian.kristensson@inyett.se

Oskar Fyrgård

Partner Sales Executive

+46 42 610 50 16
oskar.fyrgard@inyett.se

Maja Malmqvist

Agile Lead

+46 42 610 51 31
maja.malmqvist@inyett.se

Mariola Malecka

Service Consultant

+46 42 610 50 13
mariola.malecka@inyett.se

Magnus Månsson

Managing Director

+46 702 58 53 47
magnus.mansson@inyett.se

Joel Janerup

Developer

joel.janerup@inyett.se

Malin Jeansson

Customer Success Manager

+46 42 610 51 26
malin.jeansson@inyett.se

Andreas Eriksson

Business Controller

+46 42 610 51 27
andreas.eriksson@inyett.se

Marcus Alsterfjord

Tech Lead

+46 42 610 50 17
marcus.asterfjord@inyett.se

John Lundin

System Engineer

+46 42 610 51 22
john.lundin@inyett.se

Kristina Thim

Service Consultant

+46 42 610 50 11
kristina.thim@inyett.se

Andreas Adelborg

Digital Marketer

+46 42 610 50 22
andreas.adelborg@inyett.se

Johan Liljegren

Developer

johan.liljegren@inyett.se

Jacob Ekelund

Digital Designer

+46 42 610 51 39
jacob.ekelund@inyett.se

Joel Dahlgren

Developer

+46 42 610 50 27
joel.dahlgren@inyett.se

Joel Cheng

System Engineer

+46 42 610 50 26
joel.cheng@inyett.se

Roy Ridderberg

Partner Sales

+46 42 610 51 28
roy.ridderberg@inyett.se

Johan Asplund

IT Manager

+46 42 610 51 25
johan.asplund@inyett.se

Emelie Strömberg

Service Consultant

+46 42 610 50 12
emelie.stromberg@inyett.se

Fredrik Klarkner

Sales Lead

+46 42 610 50 15
fredrik.klarkner@inyett.se

Henrik Beijer-Olsen

HR Director

+46 42 610 50 14
henrik.beijer-olsen@inyett.se

Endis Gasi

Sales Executive

+46 42 610 51 20
endis.gasi@inyett.se

Christoffer Persson

Key Account Manager

+46 42 610 51 32
christoffer.persson@inyett.se

Catherine Borgkvist

Quality Coordinator

+46 42 610 50 10
catherine.borgkvist@inyett.se

Andreas Lindell

Key Account Manager

+46 42 456 97 26
andreas.lindell@inyett.se

Kom i kontakt med oss!

Usikker på hva du trenger? Vi svarer gjerne på spørsmål du måtte ha!
Ta kontakt med oss på kundtjanst@inyett.se, eller ring oss på 57 11 80 07.

Har du spørsmål angående vår løsning eller vår API? Eller vil du
vite mer om koblinger og integrasjoner?

Boka tid för frågor
Adresse og kontaktopplysninger

Inyett AB
Drottninggatan 20-22
252 21 Helsingborg, Sverige

Telefon: 042 21 00 07
E-post: kundtjanst@inyett.se
Org.nr: 556780-4348

Gå ikke glipp av noe fra oss!