Hopp til innhold
Support

Om Inyett

Inyett er et teknologi- og produktselskap med en plattform innen sikre betalinger. Vi er til for å skape et trygt, sikkert og kontrollert klima for selskap og organisasjoner, og ikke minst for menneskene som er ansvarlige for virksomhetens økonomiske prosesser.

Vi tilbyr digitale bruksklare tjenester for sikre betalinger eller muligheten til å integrere direkte med plattformen for å forbedre internkontrollen.

Inyett er et selskap innen Visma.

Vår story

Alt begynte med en reise til solen. I 2009 fikk en kvinne i Skåne en feilaktig innbetaling på kontoen fra en kommune. Da kommunen skulle utbetale de vanlige 3980,–, ble det i stedet 398 000,–. Kvinnen valgte å reise til det sørlige Stillehavet og brukte opp mye av pengene. Da hun kom hjem igjen, krevde kommunen pengene tilbake, men domstolen fastslo at kvinnen «handlet i god tro»!

Slik ble Inyetts forretningsidé om sikre betalinger til.

The people

Menneskene bak Inyett

Zozo Noun

Customer Success Manager

+46 42 610 50 23
zozo.noun@inyett.se

Tommie Holmertz

Chief Product Officer

+46 42 610 50 20
tommie.holmertz@inyett.se

Sebastian Kristensson

Sales Manager

+46 42 610 50 25
sebastian.kristensson@inyett.se

Maja Malmqvist

Product Lead

+46 42 610 51 31
maja.malmqvist@inyett.se

Mariola Malecka

Service Consultant

+46 42 610 50 13
mariola.malecka@inyett.se

Emil Skoog

Developer

+46 42 600 51 35
emil.skoog@inyett.se

Rade Kocovski

Managing Director

+46 720 01 18 20
rade.kocovski@inyett.se

Orhan Arnautovic

Key Account Manager

+46 42 610 50 21
orhan.arnautovic@inyett.se

Anna-Maria Hellborg

HR- & Office Manager

+46 42 610 50 27
anna-maria.hellborg@inyett.se

Kevin Persson

Junior Sales Executive

+46 42 610 51 30
kevin.persson@inyett.se

Joseph Erterius

Developer

+46 42 610 50 28
joseph.erterius@inyett.se

Erik Sandstedt

Developer

+46 42 610 50 29
erik.sandstedt@inyett.se

Joel Janerup

Developer

+46 42 610 51 23
joel.janerup@inyett.se

Malin Jeansson

Key Account Manager Partner

+46 42 610 51 26
malin.jeansson@inyett.se

Andreas Eriksson

Business Controller

+46 42 610 51 27
andreas.eriksson@inyett.se

Sofie Jönsson

Digital Marketer

+46 42 610 51 24
sofie.jonsson@inyett.se

Zizou Nasir

Service Consultant

+46 42 610 51 29
zizou.nasir@inyett.se

Marcus Alsterfjord

Tech Lead

+46 42 610 50 17
marcus.asterfjord@inyett.se

Sara Odelius-Andersson

Chief Commercial Officer

+46 42 456 97 25
sara.odelius@inyett.se

John Lundin

System Engineer

+46 42 610 51 22
john.lundin@inyett.se

Kristina Thim

Service Consultant

+46 42 610 50 11
kristina.thim@inyett.se

Andreas Adelborg

Digital Marketer

+46 42 610 50 22
andreas.adelborg@inyett.se

Johan Liljegren

Developer

johan.liljegren@inyett.se

Joel Cheng

System Engineer

+46 42 610 50 26
joel.cheng@inyett.se

Johan Asplund

Chief Technology Officer

+46 42 610 51 25
johan.asplund@inyett.se

Fredrik Klarkner

Sales Lead

+46 42 610 50 15
fredrik.klarkner@inyett.se

Christoffer Persson

Key Account Manager

+46 42 610 51 32
christoffer.persson@inyett.se

Catherine Borgkvist

Quality & Compliance Officer

+46 42 610 50 10
catherine.borgkvist@inyett.se

Kom i kontakt med oss!

Usikker på hva du trenger? Vi svarer gjerne på spørsmål du måtte ha!
Ta kontakt med oss på kundtjanst@inyett.se, eller ring oss på 57 11 80 07.

Har du spørsmål angående vår løsning eller vår API? Eller vil du
vite mer om koblinger og integrasjoner?

Boka tid för frågor
Adresse og kontaktopplysninger

Inyett AB
Redaregatan 50
252 36 Helsingborg, Sverige

Telefon: 042 21 00 07
E-post: kundtjanst@inyett.se
Org.nr: 556780-4348

Ansvarlig utgiver: Catherine Borgkvist

Gå ikke glipp av noe fra oss!